Stiprybės:švelnumas, prieraišumas, smalsumas, sugebėjimas prisitaikyti, greitai mokytis

Silpnybės: nervingumas, nenuoseklumas, neryžtingumas

Mėgstami dalykai: muzika, knygos, žurnalai, pokalbiai su bet kuo, kas turi burną ir ausis, trumpos kelionės

Nemėgstami dalykai: vienatvė, uždarumas, rutina

Išraiškingi ir sumanūs Dvyniai sujungia dvi skirtingas asmenybes viename kūne ir jūs niekada nebūsite tikri, su kuria susidursite šiandien. Jie yra socialūs, trokštantys bendravimo, komunikabilūs ir pasiruošę linksmybėms, tačiau lygiai taip Dvyniai linkę staiga tapti rimtais, pasinerti į gilius apmąstymus ir imti nerimauti. Jie žavisi pasauliu ir pasaulis žavisi jais, pasižymi maksimaliu smalsumu ir yra nuolat lydimi jausmo, jog neužteks viso gyvenimo, kad patirtų ir pamatytų viską, ką norėtų.

Dvynio ženklas priklauso Oro stichijai ir tai susieja jį su visais proto aspektais. Jis yra valdomas Merkurijaus planetos, kuri atstovauja bendravimui, rašymo sugebėjimams ir judėjimui. Žmonės, gimę po šiuo Saulės ženklu, visada jaučiasi tarsi jiems trūktų kitos dalelės savęs, todėl Dvyniai nuolat ieško naujų draugų ar tiesiog žmonių, su kuriais galėtų pasikalbėti.

Nuolat kintatis pasaulio suvokimas ir atviras protas paverčia Dvynius puikiais meno atstovais, ypač rašytojais ir žurnalistais, o tam tikri įgūdžiai ir lankstumas leidžia jiems pirmauti prekybos srityje ir komandiniame sporte. Nuolatinių naujovių troškimas - tai daro Dvynius įkvepiančiomis asmenybėmis, su kuriomis niekuomet nebus nuobodu. Šiame zodiako ženkle yra tiek daug vaikiško naivumo ir nekaltumo, kuris tiki amžina brolyste, geriausių draugų meile ir nuostabiais šeimos narių ir giminės santykiais, net jei jie visiškai skiriasi charakteriu, požiūriu į gyvenimą ar auklėjimu.

Šiame pasaulyje Dvyniai yra tam, kad išlygintų skirtumus ir visiems sudarytų vienodas sąlygas, o gal net, jei reikės, atiduotų gyvybę už brolį ar draugą.

KARJERA

Nuolatiniam intelektualinės stimuliacijos poreikio patenkinimui Dvyniams tinkamiausias darbas yra toks, kuris privers jų smegenis kaisti. Jie yra sumanūs, išradingi ir protingi, jiems reikalinga dinamiška darbo aplinka, kur galėtų bendrauti su klientais ar kolegomis. Geriausios profesijos, kurias jie gali pasirinkti, yra prekybininko, mokslininko, rašytojo, oratoriaus, pamokslininko ar teisininko. Iš esmės, bet kokia profesija, kuri suteiks Dvyniams galimybę laisvai bendrauti ir bus pakankamai aktyvi, atneš jiems sėkmę. Šio ženklo atstovai yra sukurti dirbti kelis darbus vienu metu, jiems puikiai sekasi spręsti iškilusias problemas ir naujoms idėjoms suteikti fizinį kūną. Dvyniams tikrai netiks darbo vieta, kuri vers juos įstrigti rutinoje ir nesuteiks galimybės suspindėti.

Dvyniai sunkiai renkasi tarp praktiškumo ir malonumo. Pinigus jie laiko tam tikra blogio išraiška, tačiau žino, jog jie būtini. Bet dauguma Dvynių neskirs daug laiko galvodami, kaip užsidirbti ar kur jis išleido pinigus. Norėdami gautą uždarbį kontroliuoti ir viską atidžiai planuoti, jie turi turėti stiprų pagrindą. Tik tada Dvyniai patirs saugumo jausmą, kurio jie dažnai net nežino, kad jiems reikia.

MEILĖ

Linksmi ir visuomet pasirengę protiniam iššūkiui Dvyniai, visų pirma šiltus jausmus pajaučia per bendravimą, laikantis atstumo. Tai jiems atrodo lygiai taip pat svarbu kaip ir prisilietimai. Kai žodinis ryšys ir fizinis kontaktas galų gale imami derinti tarpusavyje, visos gyvenimiškos kliūtys ir barjerai išnyksta. Smalsūs ir beveik be sustojimo flirtuojantys Dvyniai gali daug laiko skirti laiko praleidimui su skirtingais partneriais, kol ras tą vieną vienintelį gyvenimo palydovą. Šio ženklo atstovai trokšta jaudulio, įvairovės ir aistros, bet vos tik sutiks žmogų, kuris bus ir meilužis ir draugas viename, jis taps ištikimu ir galų gale pasiryš atiduoti savo širdį.

Didžiausias Dvynių gyvenimo tikslas yra rasti išliekančias emocijas, amžiną meilę, ypač kai jie sensta ir ima suvokti, kad neišvengs rutinos ir nusivylimų. Jų charakteris nepasižymi gilumu, nes Dvynių tikslas - skleisti informaciją, o ne stengtis suprasti ir ieškoti klaidų, spragų ar išvadų.

KAIP SUŽAVĖTI VYRĄ DVYNĮ

Vyrai Dvyniai yra entuziastingi ir kupini gyvenimo džiaugsmo, su jais niekuomet nebūna nuobodu. Jie nuotaikingi ir šmaikštūs, o tai padaro šį vyrą puikiu partneriu, ypač jei pats esate energingas ir dinamiškas bei mėgstate juoką ir linksmybes. Stipriosios lyties atstovai Dvyniai yra natūraliai kalbūs ir dievina flirtą, tad juos visada sutiksite ten, kur būriuojasi žmonės. Jų asmenybė pažymėta dualizmu, todėl jie nenuoseklūs, bet pasižymi puikiais protiniais sugebėjimais, juos mėgsta aplinkiniai. Šio žmogaus neįmanoma prisirišti prie savęs, jam reikia partnerio, kuris suteiks pakankamai laisvės ir erdvės, tačiau tuo pačiu metu padės kurti įvairovės kupinus santykius. Norėdami laimėti vyro Dvynio širdį, turite būti įdomus, mokėti paskatinti, nebijoti nuo juoko skaudačio pilvo bei plyštančių žandų, trokšti nuotykių ir būti pasiruošęs daug mokytis. Tiesa, priešingai jo natūraliam iškalbingumui, šis žmogus vengs kalbėti apie savo jausmus, todėl mieliau juos parodys.

KAIP SUŽAVĖTI MOTERĮ DVYNĮ

Jei norite patraukti į savo pusę Dvynio ženklo moterį, turėsite sugebėti išlaikyti tiek savo tiek jos dvilypiškumą. Vieną akimirką ji gali būti aistringa ir švelni, o netrukus - šalta ir nutolusi. Tai rezultatas to, kad ši moteris gimė su natūraliu saugumo poreikiu, noru laukti nuošaliau nuo kitų žmonių, tačiau tuo pačiu metu ji visada yra pasiruošusi pradėti nerūpestingą meilės istoriją, kuri vis sklaidosi aplink vėjyje. Moteris Dvynė yra entuziastinga, nuoširdi, intelektuali ir saldžialiežuvautoja, bet tuo pat metu itin atvira ir visuomet pasirengusi naujoms pažintims.

Nors Dvynių moterys paprastai nėra drovios, bet tam, kad įsiveltų į rimtus ir įpareigojančius santykius, prireiks daug laiko ir kantrybės. Tačiau vos suradusi vyrą, sugebantį patenkinti visus jos gyvenimiškus poreikius, ji bus ta, kuri pradės kalbą apie šeimą, santuoką ir augimą drauge. Ją žavi partneris, kuris išmoko naujų dalykų, gali suprasti ir pritarti. Tiesa, turėtumėte žinoti, jog jai dažnai kyla noras pasidalinti intymaus gyvenimo akimirkomis, tačiau dažniausiai tuo išklausančiu žmogumi tampa vienas konkretus asmuo, su kuriuo ji sukūrė itin artimą ryšį.

Įgimtas blogis

Žinote posakius apie melagius? Ko gero visi jie buvo sukurti būtent apie Dvynius. Šio ženklo atstovai gali galvoti, jog jie nemeluoja, tačiau tuo pat metu puikiai suvoks, jog lygiai taip pat ir nesako tiesos. Tai gali būti todėl, kad Dvynių tiesos sąvoka yra gyvybinga, kintanti ir priklausanti nuo jų šios dienos nuotaikos. Nors iš esmės jie nėra blogi žmonės, bet jų bandymas pernelyg save apsaugoti verčia juos elgtis keistokai ir gal kartais ne visai priimtinai.